fbpx
rozet_35yil.png


Günlük hayatta olanları farkındalıkla karşılamak, iç dünyanızda huzuru bulmak, daha mutlu ve daha sağlıklı hissetmek istiyorsanız Gurudwara Yoga Merkezi Uzmanları ile online yoga sınıflarımız tam size göre. Daha önce yoga yapmamış olmanız herhangi bir engel teşkil etmez. Eğitmenimiz önce asanayı (duruş) sözel olarak anlatıp, sonra olarak size asananı nasıl yapılacağını gösterecek ve sizlerin nasıl yaptığını ekrandan kontrol edip gerekiyorsa düzeltilecek noktaları vurgulayacaktır.

Gurudwara Yoga anlayışında, meditasyonsuz bir yoga seansı düşünülemeyeceğinden her seansın sonunda mutlaka yönlendirmeli meditasyon uygulanacaktır.
Böylelikle, birbirimizle fiziksel temas kuramadığımız bu süreçte yogaya başlamak veya Gurudwara yoga stilini deneyimlemek isteyenler, bu dikkatli ve özenli programla emin adımlarla Gurudwara yogayı tecrübe edebilecekler.

İÇERİK
Gurudwara yoga ve Yönlendirmeli meditasyon

PROGRAM
25 Mayıs 2020'de başlamak üzere
Her pazartesi 20.00
Her cuma 20.00

SÜRE
Ortalama 1 saat 15 dakika sürmektedir.

KATILIM YÖNTEMİ NEDİR?
Programımız zoom uygulaması üzerinden çevrim içi olarak yapılır.

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine  İsim Soyadı, iletişim numarası ve hangi derslere katılmak istediğinizi belirten bir mail atarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Ön kayıt sonrası kısa bir ön görüşme ile tanışma sağlanacaktır.
Sınıflarımız minimum 3 maksimum 12 kişiliktir.
Go to top