fbpx
Satsang'ın anlamı gerçek (sat) ile birliktelik (sang) tir. Gerçeğin eşliğindeki ruh kendiliğinden üst seviyelere yükselir.
Usta haftalık veya hatta günlük gerçekleşebilecek olan bu ruhsal Sohbet -Satsang-toplantılarına bütün izdeşçilerin katılmasını arzular. 

Burada Ustaların öğretileri video veya ses kasedi ya da okumalarla elde edilebilir. Bu bilgiler ruhsal anlayışı geliştirir ve olabilecek herhangi bir şüphe veya yanlış anlamaları açıklığa kavuşturur.

Ustalar bize satsangların, aile, iş, veya toplumumuz içindeki yoğun yaşantımıza rağmen gelişmeye başlayacak ve çiçek açacak ruhsallığın kutsal tohumu etrafında koruyucu bir çit olarak görev üstlendiklerini söylerler. Ruhsal yolda izdeşçilerle birlikte olmanın yararları vardır. Böylece birbirimize bakış açımızda destek olabiliriz, Çünkü genel olarak dünya seçtiğimiz yola karşı çıkar. Nasıl iş adamları toplantılarında, doktorlar tıp konferanslarında, sporcular da kulüplerinde bir araya gelirlerse, izdeşlerde satsang ve meditasyon için bir araya gelirler. Satsang toplantılarında hem güç kazanır hem de Tanrı’ya ve birbirimize olan sevgiyi geliştiririz.
Go to top