fbpx

Yetersiz ve yanlış nefes almak; Yorgunluk, uyku bozuklukları, uykusuzluk, depresyon, baş ağrıları, stres, migren, yüksek tansiyon, bulanık zihin, konsantrasyon eksikliği, alerji, astım, kalp rahatsızlıkları, akciğer problemleri, bağışıklık sistemi gibi en basitinden en kroniğine kadar pek çok rahatsızlığa neden olur.

 

GURUDWARA NEFES ÇALIŞMASI NE YAPAR?

Gurudwara Nefes çalışması; etkili bir arınma çalışmasıdır. Nefes alışkanlıklarımızı değiştirerek hayatımızın her alanında değişim ve dönüşüm başlatır.

NEDEN NEFES ALIŞKANLIĞIMI DEĞİŞTİRMELİYİM?

Nefes alışkanlığımızı değiştirmek pek çok değişimi de beraberinde getirir: Fiziksel bedenimizde tıkanan bölgeleri temizleyerek açmamıza olanak sağlar. Böylelikle her doğru ve kaliteli nefesle birlikte; daha gelişmiş bir solunum sistemine, daha sağlıklı bir bedene, daha hızlı çalışan bir detoks sistemine, mükemmel bir dengeye, daha güçlü bir bağışıklık sistemine , daha fazla enerjiye sahip olacağımız mükemmel sağlık durumuna doğru adım adım yol alırız. 
Duygusal bedenimizde etkisi duygularımızın değişimi olarak karşımıza çıkar. Negatif duygularımız değişime uğrar. Stresi azaltır ve rahatlatır. Alınganlık, suçluluk, kızgınlık, öfke, endişe, korku ve acı gibi bastırılmış duyguların temizlenmesi için gereken açılımları sağlar. 
Zihinsel bedenimize etkisini öncelikle bilinç altımızda hissederiz. Bilinç altımız bir çöplük muamelesi görmekten kurtulur, temizlenmeye başlar. Hücre hafızasına kayıtlı olan geçmiş travmalar silinmeye başlar. Düşüncelerimiz değişir. Negatif ve yargılayıcı, aşırı eleştirel, ve enerjimizi düşüren olumsuz düşüncelerimiz değişim geçirir… 
Davranışlarımız değişim gösterir. Dışarıdan bakıldığında; cesaretsiz, korkak, pasif, kendine güvensiz, kendi duygu ve düşüncelerini ifade edemeyen, güçsüz vb. düşük bir profil çizen kişi tanımımız değişmeye başlar. Ruhsal değişim ve dönüşümler yaşamaya başlarız. İçimizde uyuyan gerçek biz uyanır. Duygular ruhun dilidir.Onların değişimi ruhsal bilincimizi yükseltir. Yüksek benliğimizle olan bağlantıyı açar. Birlik deneyimi farkındalığı yaratır. 

BU DERSLER SONUNDA FARKINDA OLMADIĞINIZ AMA ASLINDA İÇİNİZDE VAROLAN NİTELİKLERİNİZİ DE FARK EDEREK; DAHA SEVGİ DOLU, DAHA SAĞLIKLI VE ENERJİK, DAHA MUTLU VE COŞKULU YENİ BİR HAYATA BAŞLAYACAKSINIZ. 

Nefes sınıflarına katılmak ve daha detaylı bilgi almak için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atabilirsiniz.

Diğer dersler ve program için tıklayınız.

Go to top