32yil.png

Sertifikanız varsa ve henüz onaylatamadıysanız bu eğitim tam size göre.

Hindistan - Risikesh

8 Haziran - 20 Haziran


                                             

Yoga Alliance USA onayı için belirlenen kriterlere ve gereksinime göre oldukça sıkı bir zaman çizelgesi olacaktır. 
Bu inziva yoğun çalışma ve uygulamalar için 11 gün olarak programlanmıştır.

İnzivanın 7. gününde, Yoga eğitiminin bir parçası olan yogik kültürü tanımak ve keşfetmek amacıyla Himalaya gezisi, Kutsal Tapınak ve Tapınak Ziyaretleri yapılacaktır.

Bu yoğun programa rağmen, bu eğitimi aydınlatıcı ve ilginç bir dönüşüm süreci olarak görebilirsiniz. Eğitiminiz sırasında doğayla yaşama fırsatı bulacaksınız. 
Yoga Eğitimi programı, sabahın erken saatlerinde pranayama seansı ile başlar. Ardından kahvaltı öncesi geleneksel Yoga Postürleri (Hatha-Yoga) için sabah seansı yapılır. 
Kahvaltıdan sonra biri felsefe diğeri yoga anatomisi dersi olarak iki seans yapılır. Öğle yemeğini arası verilir. Yemek sonrası Vinyasa-Yoga Asanalarının ardından akşam oturumlarına başlanmadan önce bir süre kendi kendine çalışma ve Kişisel Başvurma zamanı olacak, bunu Gevşeme ve Meditasyon takip edecektir. Satsang (adanmış şarkılar), yoga ile ilgili konularda dersler, sesli kitaplar ve video konferansları gibi bazı ilham verici kültürel etkinlikler olacaktır. Ödevler, eğitimin bir parçası olacaktır. 
Yoga uygulamalarınız yoluyla, konular ve deneyimler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız. 
Bu yoga eğitmenliği yetiştirme programı sırasında meyve ikramları ve yeşil çay dahil olmak üzere üç öğün yoga vejetaryen yemek sunulacaktır.

Yatış saati 22.00 dir.

Bilgi için : Nazmi Gür  0532 618 39 90
Go to top